GNOM

Gry Bitewne, Karciane, Planszowe

Ogłoszenie


#1 2013-11-22 18:13:13

 Alucard

Cyniczny Troll

Skąd: Pogrzebiarnia
Zarejestrowany: 2013-11-22
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Przedstawmy się =]

Każdego nowego użytkownika serdecznie zapraszamy do przedstawienia się. Wszystkich nas łączy jedno miejsce: Gnom. Wszyscy jesteśmy fanami fantastyki w większym lub mniejszym stopniu! Tak więc przedstawcie się!

Z tej Strony Bolek "Alucard" Bielicki, wasz administrator i sprzedawca w sklepie "Gnom", człowiek od wszystkiego. Z gnomem związany prawie 10 lat, tyle samo też czasu gram w Magic'a, z większymi lub mniejszymi przerwami. Również jestem wielkim amatorem wszelako pojętej literatury fantasy: od mainstreamowego Wiedźmina, poprzez Brenta Weaksa aż do zupełnie niszowych autorów.



Teraz wasza kolej!


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
Opis: Jaskier do Geralta.
Źródło: Głos rozsądku V

Offline

 

#2 2013-12-04 19:18:11

Jasif

Aspirant

Zarejestrowany: 2013-12-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

To i ja się przedstawię, żeby ludzie się mnie nie bali

Kuba "Jasif" Dutka, lat 23, gram w bitewniaki od ponad 8 lat. Obecnie gram w Warhammer Fantasy Battle (armie : Lizardmen, Warriors of Chaos), Warmachine (Cryx) i Mordheim (Cult of the Possessed). W środowisku znany jestem jako najbardziej aktywny człowiek, organizuję turnieje, spamuję dużo na forum, handluję modelami, maluję na zlecenie i generalnie wiem bardzo dużo o Warhammerze Interesuje mnie literatura fantasy i gry planszowe.

Obecnie mieszkam i studiuję w Amsterdamie, więc w Gnomie można mnie spotkać tylko w okresie wakacyjnym i świątecznym.

Jestem dumnym załozycielem (jednym z kilku) Bielskiego Klubu Graczy Bitewnych "Ósma Bila", więc jeśli chcesz wiedzieć cokolwiek o bitewniakach,  wal śmiało.


Dobry generał by to przewidział.

Offline

 

#3 2013-12-08 14:25:51

4LIEN

Aspirant

Skąd: Warp
Zarejestrowany: 2013-12-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Dobra!
To ja wasz starszy niż bielskie bitewniaki i RPGi - ALIEN - wkurzony że ktoś mi już zwinął nick.


Chaos Gods bless you, and keep you.

Offline

 

#4 2013-12-09 01:54:00

Jasif

Aspirant

Zarejestrowany: 2013-12-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Jesteś tak lubiany, że masz naśladowców


Dobry generał by to przewidział.

Offline

 

#5 2013-12-09 06:04:46

Alien

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2013-12-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Oj tam odrazu ukrał.Alieny to zwiarzątka stadne zresztą :] Jak co jestem Przemek

Offline

 

#6 2013-12-12 23:21:36

 Mooniak

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2013-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

W takim razie ja też coś skrobnę, a co!

Z tej strony Mooniak, również gnomowy sprzedawca (chociaż już niedługo). Grywam w RPGi i planszówki, mogę o nich rozmawiać godzinami - straszliwy ze mnie Skrzat-Gaduła (;

I nie łudźcie się, że kiedy przestanę pracować w Gnomie, już mnie więcej nie zobaczycie. O, co to, to nie! Tak łatwo się ode mnie nie uwolnicie! Mwahahaha [<


"Nie chodzi o sztukę, chodzi o trupy. Martwe jest martwe."
- Durzo Blint

Offline

 

#7 2013-12-13 20:06:01

Jasif

Aspirant

Zarejestrowany: 2013-12-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Mooniak! Jak... to... przestaniesz... pracować... w Gnomie?


Dobry generał by to przewidział.

Offline

 

#8 2013-12-20 21:27:24

 Mooniak

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2013-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Bez paniki, zastępuje mnie Godny Człowiek (;


"Nie chodzi o sztukę, chodzi o trupy. Martwe jest martwe."
- Durzo Blint

Offline

 

#9 2013-12-28 20:40:00

predator

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Zbigniew "predator" Putowski, lat 18, trochę upośledzony nick, ale to pewnie dlatego, że wymyśliłem go jakieś 8 lat temu. Gracz czterdziestki, po wielu długich przerwach. Starzy wyjadacze może mnie pamiętają, kiedy jeszcze pałałem miłością do Chaosu, i we wszelkich możliwych formach próbowałem to okazywać. Może zdarzy mi się przyjść nie raz nie dwa w najbliższym czasie pograć!

Offline

 

#10 2014-01-26 23:28:24

KobeWW

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Zbysiu!!! Zyjesz i nie grasz w dote? Panie i Panowie tym razem to oficjalne. Mamy zwiastun konca swiata.

A ja jestem Wojciech 'Kobe/Varred' Wójcik. Byly gracz 40k przyszly infinity. Glownie jednak hobbysta modelarz.

Ostatnio edytowany przez KobeWW (2014-01-26 23:31:32)

Offline

 

#11 2014-06-04 18:40:25

kingstone

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2014-06-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

cześć, to może i ja się dołączę do społeczności? jestem krzysztof i sporoooo czasu spędzam grając online bądź na gierkach komputerowych, to juz chyba uzależnienie

Offline

 

#12 2014-12-27 23:56:07

Dimizim

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2014-12-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

Cześć tu nowy członek forum Dawid lub dla graczy w różne systemy bitewne Szwed. Pochodzę z Poznania i jestem wielkich fanem Lotra/Hobbita jak i Warhammera 40k z którym właśnie zacząłem przygodę.

Offline

 

#13 2016-12-27 12:42:18

Masowy

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2016-12-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się =]

A to i ja się dołączę
Jestem Adam "Masowypogrom" Drabczyk mam 16 lat. Lubię klimat fantastyki jak i tworzenie (swojego czasu nawet próbowałem napisać książke ale utknąłem na opisie wyglądu jednej z postaci). Nick aczkolwiek pochodzi z twitcha gdzie czasem streamuje jak mam czas. W warhammera gram od ok. miesiąca wraz z kolegami (a już zrobiłem sobie schody i będę ogrywał 2 fabuły: jedną jako zwykły gracz a drugą jako MG)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forummenelgame.pun.pl www.4fpc.pun.pl www.chelpdesk.pun.pl www.pielegniarstwo.pun.pl www.nerwica.pun.pl