GNOM

Gry Bitewne, Karciane, Planszowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-06-04 18:52:19

kingstone

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2014-06-04
Posty: 6
Punktów :   

Projektowanie gier komputerowych

Witajcie wszyscy Gnomaniacy!!! Pewnie nie tylko mnie, ale bardzo mnie interesuje tematyka gier, nie tylko ze względu na silne objawy uzależnienia , ale juz tak całkowicie na poważnie to bardzo chciałabym z tym związać przyszłość. Chodzi mi szczególnie o tworzenie grafiki 2D, zasady tworzenia grafiki 3D, wykorzystywanie silników graficznych, programowanie gier konsolowych, zasady budowy gier sieciowych, zasady reżyserii i montażu, zagadnienia związane z interfejsem użytkownika.
Czy wiecie może gdzie można taki kierunek studiować (żeby były te wszystkie zagadnienia)? Koleżanka mi mówiła że u niej w Gdańsku jest taki kierunek w Wyższej Szkole Bankowej. No i się napaliłem, jednak u mnie (Chorzów) nie mogę tego u nich znaleźć http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/stu … ecjalnosci. Czy jesteście w stanie mi pomóc? Podpowiedzieć chociaż gdzie szukać? Na upartego (chociaż wolałbym studia) może być kurs! Byle niedaleko mojego miejsca zamieszkania, bo na drugi kraniec kraju nie zamierzam jeździć. Będę Wam bardzo zobowiązany za jakieś namiary, tylko chodzi o sprawdzone miejsca!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volley.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.moonots.pun.pl www.masterczuki.pun.pl www.abbeymount.pun.pl